Škola v prírode Sebechleby

V dňoch od 3.10. do 7.10.2022 sa zúčastnili žiaci 4.A, 4.B, 4.D a 4.E, spolu so svojimi pedagógmi, Školy v prírode v zariadení Mladá Hora Sebechleby. Ako si to tam užili vám povedia sami.

„Najviac sa nám páčila nočná hra a diskotéky. Tancovali sme, spievali a mohli sme sa vykričať. Veľmi nás potešilo prvé miesto v čistote na izbách. Boli sme veľmi šťastné. Dostali sme aj odmenu.“

Miriam a Patrícia, 4.E

„Mal som veľa krásnych zážitkov zo školy v prírode. Neviem si ani vybrať. Páčila sa mi nočná hra Ťažiari, kde som bol v tíme s Riškom a nočné kino. Mali sme aj náročné túry, ale zvládli sme ich. Bolo tam super!“

Miško, 4.B

„V škole v prírode sa mi najviac páčila lukostreľba, večerné kino a diskotéky. Jedlo bolo výborné. Animátori boli super. Ešte by som tam chcela byť.“

Dáša 4.A

„Dlho budeme spomínať na atrakcie: streľba z luku a zo vzduchovky, bungeerun a trojgate. Super boli aj krúžky: športový, zálesácky, divadelný a výtvarný. Na túrach sme videli bunkre, ktoré tam postavili deti cez letné tábory. Boli super!“

Jonáš a Braňo, 4.D

„Pani kuchárky nám super varili a animátori vždy vymysleli super večerný program. Prehadzovaná s pani učiteľkami bola naj!“

Tatiana a Paťka, 4.D

„Ubytovanie bolo super. Páčilo sa nám, že teta zdravotníčka nám bodovala izby. Počas nočného kina nám animátori za „aligáče“ urobili popcorn. Bolo tam veľmi super!“

Sofia a Ester, 4.E

„Mali sme izbu č. 23. Bývali sme tam štyria: ja, Maxo, Miško a Riško. Naši susedia každé ráno vrieskali ako nejakí pravekí ľudia. Ale super bolo, že sme za týždeň videli dve modlivky a v lese užovku stromovú. Cestou domov sme boli na prehliadke kaštieľa v Svätom Antone.“ Samko, 4.B

„Diskotéky boli eňoňuňo super!“  Ella, 4.A

„Najviac sa mi páčilo, že sme hrali futbal. Bol to super týždeň!“ Marián, 4.A