Menu Zavrieť

Záujmová činnosť

Rozvrh záujmovej činnosti ISCED 1

Názov krúžkuVyučujúciTriedaČas
Usilovní MimoniPaedDr. R. Horváthová1.AUtorok 13.00-15.00
Šikovné rúčkyMgr. I. Hlošková1.BUtorok 13.00-15.00
Bystré hlavičkyMgr. T. Fábryová1.CPondelok  13.00-15.00
Malý VšetkovedkoPaedDr. A. Mészárošová2.AŠtvrtok 14.00-16.00
V zdravom tele zdravý duchMgr. A. Speváková2.BUtorok 12.45 -14.45
Trieda v pohybeMgr. Z. Patko3.APiatok 13.00-15.00 + pohyb. režim
Tanečný krúžokMgr. L. Salokyová3.BStreda 14.00-16.00
Škola hrouMgr. J. Dioszegiová3.CPondelok 13.30-15.30
Svet v obrazochMgr. L. Medúzová3.D EStreda 13.30-14.30, štvrtok 13.30-14.30
Hudobno-dramatický krúžokMgr. M. Grellová, Mgr. M. Trungelová3.DEStreda 13.00-14.00
Turistické trampotyMgr. E. Szalma4.AStreda 13.30-15.30 + pohyb. režim
Spoznávame nepoznanéPaedDr. M. Bólová4.BŠtvrtok 12.30 -14.30
Rozum do hrstiMgr. M. Viglašová4.CUtorok 13.00-15.00
Volejbalová prípravaMgr. M. ViglašováDievčatá ISCED 1Streda 13.00-14.00, štvrtok 13.30-14.30
Mini a midi volejbalPaedDr. M. MatejovováDievčatá ISCED 2Streda 14.00-15.30, štvrtok 14.30-16.00
Poľovnícky krúžokJ. Hlásnik, Ing. M.FülÖpováŽiaci 2.-4 roč.Piatok 14.00-16.00

Rozvrh záujmovej činnosti ISCED 2

Názov krúžkuVyučujúciTriedaČas
Hry s jazykomMgr. Chovanová5APT – streda 14:05– 16:05
NT – streda 13:20 – 15:20
Dokáž čo viešMgr. Chovanová9ANT Piatok 12:15 – 13:15
Vedomosti v hrstiMgr. Babincová9.BŠtvrtok 13:30 – 15:30
Príprava z MAT na T9Mgr. Nozdrovická9APT Piatok 12:15 – 13:15
MAT pre siedmakovMgr. Nozdrovická7AStreda 14:15 – 16:15
Vieme MatematikuMgr. Hrúzová6.AStreda 14:15 – 16:15
Diskusný krúžokMgr. Liová5BStreda 13:30 – 15:30
Práca s DTIng. Macáková učebňa IKT BŠtvrtok 14:00 – 16:00
SchultheaterMgr. Ing. Szabó, Mgr. Balla6CUtorok 14:15– 15:30
Príprava na ONEJMgr. Ing. Szabó, Mgr. Balla Streda 7D 12:30 – 14:00
Štvrtok 6C 13:30 – 14:30
Piatok 9C 13:30 – 14:30
Príprava na OAJ Mgr. Tóthová, Mgr. Fedorková,
Mgr. Tužinská
8CUtorok 13:30 – 14:30
Štvrtok 13:30 – 15:30
Rozhlasový krúžokMgr. Senešiová8AStreda 13:30 – 15:30
Spevácky krúžokMgr. Trungelová6ANT – utorok 14:15 – 15:15
NT – streda 14:15 – 15:15
PT – štvrtok 13:30 – 15:30
Jazykový kurzMgr. Senešiová6AUtorok 13:30 – 15:30
Tvorivé dielneIng. Máčayová8BPondelok 14:05 – 15:05
Utorok 14:05 – 15:05
Slovenčina v malíčkuMgr. Degúlová9CNT – utorok 12:45 – 14:45
Matematika v praxiMgr. Matľáková9BPT – utorok 13:30 – 15:30
Malý environmentalistaMgr. Boldišová5CUtorok 13:30 – 14:30
Streda – 13:30 – 14:30