Antistresová zóna-nástenka Vyfarbi ma!

V pavilóne B na hornom poschodí, máme od minulého školského roka antistresovú zónu. Ide o magnetickú tabuľu, na ktorej žiaci nájdu rozmanité obrázky, ktoré slúžia na vyfarbenie. Každý obrázok je autorskou prácou našich šikovných žiakov- Juraja Janča, Dominiky Vitálovej, Barborky Dobrotovej, Sárky Uličnej, Emmky Hulíkovej a pani učiteľky Nichtovej. Našim zámerom je, aby deti trávili prestávky efektívne a príjemne. Vyfarbovanie obrázkov je jeden zo spôsobov ako sa cez prestávku zrelaxovať a dať do pohody. Naše obrázky sa stali populárnymi medzi žiakmi. Pravidelne obrázky dopĺňame a to, že do hodiny nám miznú ako „teplé rožky“ nás veľmi teší. Príďte sa aj vy vyfarbiť v tom dobrom slova zmysle, príďte si vybrať obrázok, vyfarbite ho a hotové dielko zaveste naspäť alebo si ho zoberte domov. Spríjemnite si prestávky a spravte našu chodbu farebnou a veselou.

PaedDr. Katarína Nichtová