Tradično-netradičná akadémia

V tomto školskom roku sme začali písať novú kapitolu prezentácie našej školy a zmenili sme dlhoročnú podobu tradičnej akadémie.

V prvej časti s názvom Album v pohybe, ktorá sa uskutočnila 27.6.2023 v CK Junior, sme predstavili sme našu školu ako:

….miesto zázrakov, miesto, kde je veľa slov, miesto záhad, pokusov, miesto plné múdrych viet, kde sa objavuje čaro vied…

Listovali sme v pomyselnom „albume“ našej školy, naplnenom spevom, tancom, recitáciami, divadelnými predstaveniami v anglickom jazyku, a nemohli chýbať ani tradičné ocenenia najúspešnejších žiakov – Talent roka. Program vyvrcholil scénickým predstavením Harry Potter, kde žiaci spolu so svojimi pedagógmi predstavili najzaujímavejšie momenty zo života tejto literárnej a filmovej postavy. Záverečný tanec „potterovských“ nadšencov vyvolal búrlivé ovácie celého hľadiska.

V priestoroch hotela Lev 29.6.2023 sa uskutočnila druhá časť akadémie Album spomienok. Spomínali sme na najväčšie úspechy v tomto školskom roku, boli ocenení žiaci, ktorí získali výrazné úspechy v okresných až celoslovenských súťažiach a olympiádach – Talent roka a Talent školy. Ale spomínali sme aj na najzaujímavejšie momenty našich deviatakov, ktorí sa prišli slávnostne rozlúčiť so svojimi rodičmi a pedagógmi. Nádherné prezentácie jednotlivých tried a precítené prejavy triednych učiteliek umocnili atmosféru tohto slávnostného dňa.

Skončil sa ďalší školský rok a prázdne stránky nášho „albumu“ čakajú na nové projekty, aktivity, dobrodružstvá a úspechy.

Viac foto TU