Krajské kolo ONEJ

Dňa 15.2.2023 vycestovali traja naši žiaci do Nitry, aby sa zúčastnili krajského kola Olympiády v nemeckom jazyku. Po úspechu z okresného kola boli pripravení zmerať si svoje jazykové zručnosti v nemčine aj na úrovni kraja. A my môžeme konštatovať, že aj v tak silnej konkurencii obstáli výborne, obhájili vynikajúce umiestnenie z okresného kola  – Marek Mäsiar 5. miesto, Beáta Mederlyová 4. miesto a Matiasovi Kucminovi z 8.D triedy sa podarilo v kategórii 1B obhájiť vynikajúce 2. miesto. Od prvého miesta ho delil iba jediný bod. Všetkým zúčastneným zo srdca gratulujeme a veríme, že budú na sebe naďalej pracovať, zdokonaľovať sa a úspešne reprezentovať a robiť radosť našej škole aj svojím rodičom, ktorí môžu byť právom hrdí.