Netradičné ozdoby na stromček. Vytvorili sme stromček dobrých skutkov…

December je mesiacom dlho očakávaných sviatkov, rodinných stretnutí a priateľských posedení. Už od roku 16. storočia vianočné stretnutia podčiarkuje čaro nádherne vyzdobených vianočných stromčekov v našich domovoch. Stromčeky boli v minulosti skôr skromné. Ozdoby boli z papiera, sušeného ovocia a orechov. Neskôr ich nahradili sklenené ozdoby rôznych farieb a tvarov. Dnes sú naše stromčeky bohato zdobené tými najrôznejšími ozdobami.

Preto sa žiaci ISCED 2 už po druhýkrát rozhodli ozdobiť náš školský vianočný stromček netradične… Ozdobili ho kresbami so zimnými a vianočnými motívmi. Kresby nakreslili počas hodín ETV, NBV, OBN a SJL. Každú ozdobu doplnili textom s dobrým skutkom, ktorý sa im podaril počas pomaly končiaceho roka 2022.

PK Človek a spoločnosť

PK Človek a hodnoty