Zrelaxuj cez prestávku

V rámci projektu Zrelaxuj cez prestávku sa  na našej škole v priestoroch B pavilónu objavila mohutná knižnica. Žiaci si môžu priniesť knihy, ktoré už prečítali, a naopak, požičať si tie, ktoré ich zaujmú. Ak si nechcete zobrať knihy domov, môžete si ich prečítať v pohodlných tuli-vakoch s desiatou (a možno aj učebnicou 😉 v ruke.

Dúfame, že bude taký záujem, že nebude dosť miesta na ďalšie knihy. Ak čítanie nie je vaša šálka kávy, môžete si so spolužiakmi zahrať stolný futbal. Ako viete, na druhom stupni sa nachádza veľa žiakov a možno sa obávate, že na vás nevyjde rad. No nebojte sa, v B pavilóne sa nachádzajú až dva stoly. Takto si u nás môžu deti spríjemniť prestávku.

Náš cieľ by sme ale  nedosiahli bez finančnej pomoci od mesta Levice, (ktoré bolo taktiež iniciátorom projektu), občianskeho združenia EDIN, ZRPŠ a našej školy. Spolu sme na projekt získali neuveriteľnú sumu  – 1550 Eur.

Na záver, by sme sa chceli poďakovať všetkým, ktorí nám pomohli, a nevieme sa dočkať na vaše i naše  knihy, stolnofutbalové zápasy a aktívne strávený čas počas prestávok.

Evka a Zojka, 8. D