Valentín na škole

Dňa 14.2. celá škola oplývala valentínskou náladou tak, ako sa patrí. Na tento deň sme sa pripravovali už vopred, a to rozhlasovou reláciou, ktorá bola venovaná histórii sviatku sv.Valentína. Týždeň pred Valentínom sa vo vestibule školy nachádzala špeciálna krabica, kam mohli žiaci vhadzovať svoje valentínky – pozdravy a lístočky s odkazmi pre svojich priateľov a kamarátov. V pondelok naše šikovné dievčatá z 9.C doručili pozdravy svojim adresátom. Prekvapenie vo forme krásnych valentínskych pozdravov, určených pre všetkých z našej školy, pripravili dievčatá Tália a Karolínka z 9.B. Samozrejme, s pomocou ďalších šikovných spolužiačok, a to Ninky K., Ninky G., Táničky, Annamárie, Deborky a Sárky.

História sviatku Valentína ostáva možno opradená rúškom tajomstva. Preto, či už tento sviatok uznávate alebo nie, buďte si istí, že slovami a gestami svojich blízkych a lásky určite potešíte. Či už na Valentína alebo v iný deň roka – dajte najavo, že vám na nich záleží.