Zvonenie na prázdniny…

30. jún bol slnečný, tanečný, a zároveň posledný v tomto náročnom školskom roku. Prváci sa tešili, že zvládli svoje školské povinnosti a brány našej školy opustilo 63 úspešných deviatakov, z ktorých 24 pokračuje v štúdiu na rôznych gymnáziách. Úspešní žiaci v prospechu, dochádzke, správaní, v rôznych zberových aktivitách, v reprezentácii školy na postupových súťažiach a olympiádach získali knižnú odmenu. Žiaci aj počas on-line vzdelávania pracovali a ich úspechy sú viditeľné. Neprehliadnuteľnou žiačkou bola Mária Mederlyová z 9.D triedy, ktorá reprezentovala školu v humanitných a prírodovedných oblastiach. Zožínala ocenenie za ocenením a právom jej  patrí titul Talent školy, pretože školu zviditeľnila a posunula v rebríčku úspechov. Nemenej úspešnou bola Nina Tomová, tiež z 9.D, ktorá obohatila galériu úspechov našej školy nejedným úspechom. Gratulujeme !!!

Mgr. B. Chovanová

Fotografie TU