OZNAM

Vážení rodičia,

je ťažké predpokladať, ako dlho budeme v móde dištančného vzdelávania na ISCED1, ale našou snahou je, aby to trvalo čo najkratšie.

Uvedomujeme si, že sú to pre Vás komplikácie, rovnako i pre deti. Je jednoznačne jasné, že prezenčná forma vyučovania je efektívnejšia ako online.

Predpokladáme, že v pondelok popoludní, resp. vo večerných hodinách budeme vedieť výsledky testov a všetci negatívne testovaní budú môcť najneskôr v stredu nastúpiť do práce.

Pokiaľ si potrebujete vybaviť OČR, môžete postupovať cez webovú stránku Sociálnej poisťovne. Hneď na úvodnej strane v rámiku KORONAVÍRUS sa nachádza, pod Najdôležitejšími dávkami, možnosť – Ako požiadať ošetrovné – OČR. Pri vypĺňaní budete potrebovať údaj – súpisné číslo našej školy, zadajte číslo  474, aby ste mohli postupovať ďalej vo vypĺňaní formulára.

Ak potrebujete pre zamestnávateľa potvrdenie o prerušení vyučovania, zašlite mail na adresu: riaditel@zsaklv.sk a bude Vám zaslané.

V prípade otázok sme Vám k dispozícii.

Mgr. Alica Meňhartová v.r.