Súťaž s Kauflandom

Vyzývam všetkých súťažichtivých žiakov a rodičov, aby sa pridali k nám a pomohli nám pre deti získať jednu z troch zaujímavých cien od Kauflandu. Ide o poukážku na výrobu altánku v hodnote 3 000 eur, interaktívnu tabuľu s projektorom či 4 kusy záhradných stolov s lavicami. Ako na to?

Za každých 20 € nákupu v Kauflande získaš 1 balíček s 5 nálepkami a 1 unikátnym kódom. Klikni na www.ekobuk.sk a šup na podstránku Súťaž. Zadaj mesto, vyhodí ti tabuľku všetkých ZŠ v Leviciach. Vyber si tú správnu, ktorú navštevuješ (Základná škola Andreja Kmeťa, Ul. M.R. Štefánika 34) a môžeš hlasovať. Kód je na kartičke v dvoch formách, môžeš ho naskenovať v QR forme alebo ho naťukať ako alfanumerický kód. Čím viac kódov máš, tým viac hlasov môžeš škole poslať.

Súťaž trvá do 24.4.2023. Ak by ste mali problém so zadávaním kódov, prineste ho svojej pani učiteľke, alebo priamo mne- Mgr. Anna Speváková a radi to urobíme za vás. Veď nám ide o naše deti.