Activity week

Našu dlhoročnú tradíciu v netradičnej výučbe angličtiny „Activity week“ sa nám podarilo po covidovej odmlke opäť obnoviť.

V týždni od 30.1. – 3.2. 2023  sme pre  žiakov 5.,6.a 7. ročníka variantov RVCJ a VINŽ naplánovali intenzívny týždňový kurz anglického jazyka so zahraničnými lektormi „native speakermi“. Žiaci si prostredníctvom mnohých zaujímavých a zábavných aktivít zvyšujú jazykové kompetencie, zúročujú nadobudnuté vedomosti v neformálnom a prirodzenom rozhovore s anglicky hovoriacimi lektormi. V uvoľnenej atmosfére na hodinách sa odbúravajú zábrany z používania cudzieho jazyka a upevňujú mnohé gramatické javy bez toho, aby si to žiaci uvedomovali. 30 hodín výučby anglického jazyka touto formou je plných zábavy, smiechu, radosti a poznania, proste všetkého, čo do dobrej školy patrí.