Zápisky z koncoročného školského výletu v Hutách pri Zuberci

Kajka P.: Bol to veľmi pekný a zaujímavý výlet. Užila som si každý deň a som zaň vďačná. Nikdy nezabudnem na Brestovskú jaskyňu a určite ju opäť navštívim.

Esterka: V jaskyni sa mi páčilo,  nebola osvetlená a mali sme prilby s čelovkami.

Kajka P.: Druhý deň bol úžasný, prechádzka na Mlyny – Oblazy bola prekrásna.

Nikolas: Páčilo sa mi, že tam voľne pobehovali zvieratá a mohli sme ich hladkať. A tak mám kamoša Ferdinada (cap).

Esterka: Boli tam kozy, kohút, sliepky, pes a mačky. Jedna koza ma aj naháňala a mačky sa dali pohladkať, aj chytiť na ruky. 😊

Annamária: Druhý deň bol môj obľúbený, aj kvôli nočnej hre, ktorá ma veľmi bavila.

Tália: Najviac sa mi páčila príroda a okolie penziónu. Večer sme pomáhali s nočnou hrou a tá nočná obloha bola magická. Ešte som nevidela tak krásne hviezdy, ako boli tam.

Aďka: Zaujali ma aktivity, ktoré pre nás panie učiteľky pripravili.

Ninka T.: Veľmi sa mi páčila nočná hra, bola dobre vymyslená a zábavná. Na „Rio de Klin“ sa mi ísť nechcelo, ale keď sme tam vyšli, výhľad stál za to.

Tália: V nedeľu sa nám trochu zmenil plán. Oravskú priehradu som už raz navštívila, ale na tej lodi to bol úplne iný zážitok. Slanický ostrov som si pozrela len zbežne, ale bol krásny.

Ninka G.: Najviac ma zaujal Oravský hrad a Oravská priehrada, taktiež aktivity a celkovo penzión, v ktorom sme boli ubytovaní.

Kaja P.: Oravský hrad je najzaujímavejší zo všetkých hradov.

Deborka: Páčilo sa mi, že kuchárky boli milé a veľmi dobre varili. 😊 Dobrý bol aj lanový park Tarzánia.

Martin: Bol to jeden z najlepších a najkrajších výletov s mojou triedou. Boli sme obklopení krásnou prírodou, bolo trošku chladnejšie, ale mali sme veľa zábavy a získali sme zážitky, na ktoré nikto tak skoro nezabudne.

Ninka K.: Som vďačná za všetku starostlivosť, snahu o aktivity a empatické zaobchádzanie a trpezlivosť s nami. Príroda a prostredie bolo nádherné, ďakujem za nezabudnuteľný výlet.

Sárika: Bol to krásne strávený čas s ľuďmi, ktorých mám veľmi rada.

Tánička: Som veľmi vďačná za naše zážitky. Veľmi sme si tento výlet užili a budeme naň spomínať ešte pekných pár rokov.

Tália: Výlet bol úplne super, veľa sme sa nasmiali. Skoro vôbec sme nespali, ale nevadilo nám to.

Kajka P.: Počas tohto výletu som sa cítila veľmi príjemne a ťažko sa mi odchádzalo, lebo som nechcela, aby skončil. Mám veľa skvelých zážitkov na ktoré nezabudnem.

Žiaci 9.B triedy